typ paliva, aditivum

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

typ paliva, aditivum

07 Mai 2014, 09:03

ahojte,

este by som pridal do tankovania polozku typu paliva popripade moznost pridania aditiva a akeho ...
z dlhodobeho hladiska to moze pekne ukazat ze ked som jazdil na takom a takom palive tak spotreba bola lepsia alebo horsia alebo sa nieco na aute rovnako pokazilo a tak ...
a potom moznost tvorby grafov napriklad, nejaky filter ze ked som tankoval na tej a tej pumpe tak tam som mal taku spotrebu a ked na inej tak taku, s takym palivom taku a tak ...
pri kratkodobom tankovani to nema moc zmysel ale ked tu ma niekto zaznamy o tankovani za poslednych par rokov a xyz tisic kilometrov tak to moze byt pekny ukazovatel, alebo napriklad aj na celej stranke co mate statistiky tak tam by sa to mohlo tiez spocitavat ze:
nasi uzivatelia najazdili na palive "super tank diesel" tolko km s takou spotrebou alebo s takymito problemami ...
Bild
petel99
 
Beiträge: 9
Registriert: 03 Mär 2013, 08:31

07 Mai 2014, 22:48

k typom paliva, uz davnejsie som sa zamyslal to tam poriesit, ale potom ta idea stroskotala kedze som zistil ze kazda cerpacka ma ine nazvy paliva a ine pomenovania, ak sme schopni tie typy zlucit do par podstatnych zmysluplnych a pouzitelnych kategorii tak to ma zmysel inak nie

ohladne aditiv, neviem ako to ovplyvnuje spotrebu ale myslim si ze agresivnejsia jazda a iny typ a rozmer pneumatik ovplyvnuje viac spotrebu ako nejake aditiva ....
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

10 Mai 2014, 06:51

admin hat geschrieben:ohladne aditiv, neviem ako to ovplyvnuje spotrebu ale myslim si ze agresivnejsia jazda a iny typ a rozmer pneumatik ovplyvnuje viac spotrebu ako nejake aditiva ....

Plně souhlasím, vlastní zkušenost když sem dostal k narozkám pixlu VIFu a vyzkoušel si to ;) S tou naftou by to šlo jen u velkých prodejců, např. Shell, OMV atd. I ti ale občas pozmění název paliv :)
O II Combi 1.9 TDI PD 77 kW BKC MR06
Bild
šulda
Benutzeravatar
 
Beiträge: 39
Registriert: 13 Okt 2013, 16:39

Re: typ paliva, aditivum

16 Mai 2014, 15:00

Cize musime fakt velmi vela zvazovat ako to spravit aby nam to ludia neskritizovali este viac ked to urobime.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

26 Sep 2014, 17:00

Pripajam sa. Mozno by bolo dobre tie kategorie spravit ako maju na natankuj.sk, napriklad benziny 95, 98 a 100 oktanove.
mehturt
Benutzeravatar
 
Beiträge: 45
Registriert: 24 Apr 2013, 22:44

Re: typ paliva, aditivum

26 Sep 2014, 22:30

ano, toto je jedina cesta cez oktany, ale davam si otazku ma to zmysel to robit? Aky?


Sent from my iPad using Tapatalk
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

Re: typ paliva, aditivum

27 Sep 2014, 18:07

Ja si napríklad značím typ paliva do poznámky tankovania. Stačilo by mi, keby Windows aplikácia mala na políčku poznámky funkciu automatického dopĺňania podľa toho, čo som už v minulosti do tohto poľa zadal.

Sent from my Surface Pro 3 using Tapatalk
Bild
HuboSK
 
Beiträge: 26
Registriert: 13 Jun 2013, 22:11

Re: typ paliva, aditivum

29 Sep 2014, 21:30

len ta poznamka nesluzi len na typ paliva, tam moze byt cokolvek, ale myslim ze tie oktany tam zakomponujeme v buducnosti ...


Sent from my iPad using Tapatalk
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

Re: typ paliva, aditivum

29 Sep 2014, 23:10

To mi je jasné, že poznámka slúži na čokoľvek. Ale to dopĺňanie textu (našepkávač) by boli fajn. Také ako keď píšete do adresného riadku v prehliadači, že podľa toho čo píšete, vám to ponúka doplniť zvyšný text. Pri opakujúcej sa poznámke, by tak stačilo zadať prvých pár písmen...

Sent from my Surface Pro 3 using Tapatalk
Bild
HuboSK
 
Beiträge: 26
Registriert: 13 Jun 2013, 22:11

30 Sep 2014, 10:16

Napriklad ked tankujes vecsinou 95 a obcas 98 alebo 100, skresluje to statistiku (graf) cien benzinu.
mehturt
Benutzeravatar
 
Beiträge: 45
Registriert: 24 Apr 2013, 22:44


Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 7 Gäste

Cookies helfen uns Dienstleistungen erbringen. Indem Sie unsere Dienste stimmen Sie zu, dass wir Cookies. Weitere Informationen Schließen