Vylepsenia

Tu prijímame vaše návrhy na vylepšenie našich appiek, prípadne webu spotreba.sk

03 Jul 2014, 20:05

hi, co sa tyka dlheho ukladania trasy z gps, riesim fix. cez vikend to este otestujem v praxi a zaciatkom buduceho tyzdna pojde update...

btw. mate na telefonoch 8.1 update? lebo mam pocit ze to spomalilo iba na nich :)
Bild
amentma
Benutzeravatar
 
Beiträge: 13
Registriert: 13 Mär 2013, 19:24

09 Jul 2014, 16:35

ja mam verziu WP 8,0 (konkretne 8.0.10517.150)
no a je to velmi pomale ... to ukladanie.
raf@kvatro.sk
Benutzeravatar
 
Beiträge: 29
Registriert: 14 Dez 2013, 02:35

09 Jul 2014, 16:51

update pre WP je pripraveny, ale sefko ma dovolenku takze ho nema kto odoslat do store... skuste par dni vydrzat :)
Bild
amentma
Benutzeravatar
 
Beiträge: 13
Registriert: 13 Mär 2013, 19:24

Re: Vylepsenia

09 Jul 2014, 20:10

;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

06 Okt 2014, 12:42

Dobrý den tak napadají jen mě 2 věci a tou první věcí je že mi schází možnost třeba umytí auta, výměna oleje, nafoukání gum a jiné. Toto bych vyděl za docela super věc, kord když nad jízdou občas neuvažuji. Další věc mi schází třeba možnost záznamu prodeje auta, kdy a za kolik, stav tachometru a komu jsem ho prodal a nebo dal do šrotu. Je to asi zbytečné, ale rád bych tuto evidenci měl v telefonu místo toho abych si psal záznamy do deníku jízd o autě. Předem vám děkuji za ochotu. S pozdravem Petr
smola.petr@gmail.com
 
Beiträge: 3
Registriert: 24 Jun 2014, 14:27

Re: Vylepsenia

06 Okt 2014, 21:38

nerozumiem, ved kategorie nakladov si tam mozete dat ake chcete vlastné, nie len tie co su tam predvolene ...
to s tou sumou predaja a kupy, si myslim ze mozme doplnit...


Sent from my iPad using Tapatalk
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

Vylepšení

02 Feb 2015, 07:19

V prvé řadě velká pochvala, aplikace a web je přesně to, co jsem hledal a neváhal bych ani u placené verze.
K nápadům v aplikaci:
-přimlouvám se také k ročnímu filtrování záznamů
-hodila by se možnost zadávání cen paliva u čerpaček a u přehledu filtrování dle cen
-zobrazení mapy GPS záznamu
-vkládání ofocených příloh, (účtenky, stvrzenky a pod) klidně i na cloud uživatele, s proklikem na zobrazení. U webového exportu také proklik
-vlastní druhy jízdy u GPS trasování, soukromé/firemní je pro mne málo.

A co jazykové mutace aplikace ? DE,EN,CZ? Jelikož je vaše služba bezkonkurenčně nejlepší z momentálně nabízených, myslím, že by to mohlo mít úspěch ;)
bohuslav.matous@gmail.com
 
Beiträge: 1
Registriert: 01 Feb 2015, 08:10

03 Feb 2015, 14:12

uvodom vdaka za pochvalu, velmi si to vazime

- ako ste myslel to rocne filtrovanie zaznamov ? Myslite statistiky tam je default rok ale filter sa da akokolvek prestavit ak mate data ;-)

- filter na cerpacky na webe podla cien pridame , dobry napad ;-)
inak ceny sa tam dostanu z tankovani, to je asi jasne... neviem ci ste myslel len toto ...

- mapa GPS zaznamu funguje a existuje, skuste viac popisat co vam chyba....
- s tym odkladanim blockov, do clou du, to preverim, to by snad slo....
- vlastni jizdy, co konkretne este by ste potreboval tam ? ake vlastne , navolit si kategorie, ake napr. ?

V android najnovsej verzii uz je aj cestina, EN verzie uz mame davno, aplikaciu najdete pod nazvom "My Fuel Manager", DE verzia bude ale az casom...
Bild
admin
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 141
Registriert: 13 Dez 2012, 09:34

03 Feb 2015, 15:26

dovolím si osvětlit co je asi míněno roční filtrací, resp. jak jsem to tady zmiňoval i já. Teď jsem se díval na statistiky co jsou v aplikaci, a je tam možnost zobrazování dat "po týdnech či měsících", ale grafy jsou stejně pořád stejné - nějak nevidím rozdíl.

CHYBÍ nám obecné statistiky nákladů, spotřeby či ujetých km za dané období, tj. za měsíc, rok .. prostě sloupcové grafy s daty za dané úseky - měsíc či rok .. prostě tak, aby se dalo jednoduše porovnávat vložená data ..

BildBild
Bild
petrjanik
Benutzeravatar
 
Beiträge: 11
Registriert: 21 Jan 2014, 09:39

04 Feb 2015, 08:17

bohuslav.matous@gmail.com hat geschrieben:-hodila by se možnost zadávání cen paliva u čerpaček a u přehledu filtrování dle cen


Filtrovanie CS podľa cien doplnené.

Bild

Defaultne sa vám CS zoradia podľa dátumu aktualizácie. Ako spomenul admin vyššie, ceny PHM získavame z dát užívateľov, aby boli čo najpresnejšie a najaktuálnejšie pre každú danú CS. Ceny sa teda upravujú automaticky...
Bild
Atlas
Administrátor
Benutzeravatar
 
Beiträge: 305
Registriert: 08 Jan 2013, 10:59


Wer ist online?

Mitglieder in diesem Forum: 0 Mitglieder und 6 Gäste

Cookies helfen uns Dienstleistungen erbringen. Indem Sie unsere Dienste stimmen Sie zu, dass wir Cookies. Weitere Informationen Schließen